Czarni - J. i G. Pawełek 3-3

Czarni -  J. i G. Pawełek 3-3

W czwartym sparingu po wodzą nowego trenera rozgrywanym an sztucznym boisku Stali Rzeszów Grom Mogielnica zremisował z KS ISKRĄ 3-3.

Pierwsza połowa jak i całe spotkanie to dość  niedokładna gra naszej drużyny. Pomimo kilku dobrych okazji do zdobycia bramki na przerwę schodzimy  z jedno bramkową przewagą. Wynik meczu otworzył J. Pawełek.

Początek drugiej połowy to nieco lepsza postawa naszych zawodników czego efektem było zdobycie dwóch bramek , Autorem pierwszej z nich ponownie był J. Pawełek a  bramkę nr trzy dla naszej ekipy zdobył wracający do naszej drużyny G. Pawełek.  Czarni zdołali doprowadzić do remisu a dwie ostatnie bramki padły w ostatnich 10 minutach. Warto zaznaczyć, że nogi naszych zawodników maja prawo być ciężkie po intensywnych treningach.
Cieszy fakt, że trener Stybak miał dzisiaj do dyspozycji 19 zawodników.

Kolejnym sparing partnerem naszej drużyny będzie mająca " chrapkę " na awans do klasy "O" Tatyna Dylągówka.