Klubowe kalendarze na 2020 rok jeszcze dostępne !

Wszystkich kibiców którzy nie nabyli jeszcze klubowego kalendarza KS 'ISKRY" na rok 2020 informujemy , że są one jeszcze dostępne . Kalendarze nabyć można w Delikatesach " Słoneczko " w Jaworniku Polskim. Kalendarze mają format B1 ( 990mm x 690mm ).  Kalendarz przedstawia drużynę seniorów , juniorów oraz najmłodsza grupę działającą przy Klubie Sportowym Iskra.

Realizacja kalendarza nie byłaby gdyby nie sklepy, zakłady i firmy działającye na tereie naszej gminy. Z tej okazji zarząd KS ISKRA Jawornik Polski składa serdeczne podziękowania na ręce właścicieli za okazana pomoc w realizacji projektu.

Serdecznie zachęcamy tych którzy jeszcze nie posiadają kalendarza do jego nabycia i wsparcia działalności naszego klubu . Ilość kalendarzy ograniczona.