Minimalna porażka ze Strugiem

Mecz e Strugiem Tyczyn miał wyrownany przebieg. Gra była otwarta , dzięki czemu kibice zgromadzeni na stadionie w Jaworniku mogli zobaczyc kilka dobrych styuacji bramkowych.
Jako pierwsi zaatakowali przyjedni, K. Drop próbował zaskoczyć Nieckarza strzałami z za linii pola karnego. W odpowiedzi wybita piłke przez A. Piejko na poprzecze przeniósł bramkarz Strugu. Doskonała sytuacje po składnej akcji naszego zespołu miał J. Pawełek , któremu piłke na 10 metrze wyłozył G. Pawełek. nie pzoostało nic innego jak trafic do klatki- niestety strzał został zablokowany. Chwile później odpowiedział Strug lecz Nieckarz zarówno wobec strzału jak i dobitki był bezbłedny. W 40 minucie gry doskonała sytuacje miał Puzio, który uderzył mocno z  głowy, a bramkarz z trudem zdołal obronic ta piłke. Do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Po zmianie stron nieco śmielej zaatakował Strug , który był faworytem tego spotkania. Długa krzyżowa piłka zagrana przez obrońcę przyjezdnych trafiła do niepilnowanego napastnika gości, który zgrał piłke głowa do swojego partnera z ataku a  ten wpakował piłke do bezradnego Nieckarza. Od tamtej pory trwała wymiana ciosów, Iskra Dążąc do wyrównania miała kilka sytuacji, najlepsza z nich miał J. Pawełek , który strzałem głowa próbował zaskoczyć Jamrozika , tym razem rownież szczęsliwie góra był bramkarz gości. Niestety w końcowej części meczu główną rolę odegrał Arbiter główny Pan M. Warzocha , który sytuacje na styku gwizdał tylko w jedną stronę w efekcie czego nasz zawodnik G. Pawełek nie utrzymał nerwów na wodzy i otrzymał czerwoną kartkę za krytyke słabo spisującego się sędziego. Koćnówka meczu to gra w  dziesiątke naszej drużyny , która walczyła ze strugiem jak równy z  równym pomimo osłabienia. W ostatniej akcji meczu ewidentnej rękiw  polu karnym gości nie odgwizdał wspomniany wcześniej arbiter i wynik meczu nie uległ zmianie .