Pierwszy punkt na wiosnę

W zaległym meczu z  rundy jesiennej nasza druzyna zmierzyła się z Sokołem Sokołów Małopolski. W drużynie naszego przeciwnika wystąpił grający na jesień w Iskrze M. Chmiel. Początek meczu to ostra gra obydwu zespołów. Po kadransie gry zarysowała sie minimalna przewaga naszej drużyny, bliski zdobycia brami był M. Olejarz . Do przerwy jednak nie obserwowalismy bramek . Stracilismy natomiast naszego napastnika gdyż w  jednej  z akcji F. Puzio nabawił sie kontuzji kolana.  Po zmianie stron nasza drużyna dążyła do zdobycia bramki lecz dobrze spisująca sie defensywa gości nie pozwalała na zbyt wiele naszym napastnikom. Goście stworzyli sobie w całym meczu dwie sytuacje bramkowe. W 60 minucie piłka po strzale  rzutu wolnego wylądowała na poprzeczce. Dziesięć minut później brak komunikacji naszych stoperów mógł wykorzystać zawodnik gości lecz źle przyjął sobie piłke i nie zdołał oddać strzału.

Z jednej strony nalezy cieszyć się z pierwszego punktu na wiosne  z  drugiej pozostaje duży niedosyt gdyż rywale byli w  naszym zasięgu i 3 punkty były blisko Iskry.

Zarząd, zawodnicy i kibice KS ISKRy życza szybkiego powrotu do zdrowia Filipowi Puzio. Fiilo głowa do góry czekamy na Twój powrót.