Podział punktów w Dąbrówkach !

W sobotę 15 sierpnia o godz.11 w Dąbrówkach nasza drużyna rozegrała kolejne spotkanie ligowe. Niestety po raz kolejny trener Gaweł nie mógł skorzystać z wszystkich zawodników. Z róznych względów  w meczu z  Dobrówkami zabrakło Kamila i Mateusza Olejarza , Józka Pawełka , Patryka Kaszni , Olka Szmulika.

KS Iskra zremisowała z drużyną gospodarzy 2-2 (2-1). Wynik meczu w 13 min. dla przyjezdnych otworzył Krystian Stanowski który najlepiej odnalazł w zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym.   W przeciagu kilku minut po prostych błędach nazej defensywy drużyna Dąbrówek   zdobyła dwie bramki i na przerwe schodziła z  jednobramkową przewagą. W pierwszej połowie kibice Iskry nie mogli miec powodów do zadowolenia. Najpierw kontuzji kolana nabawił się Krystian Stanowski  a następenie  w związku z  urazem pachwiny boisko opuscić musiał Maciej Trzyna . Początek drugiej połowy zaczął się fatalnie dla drużyny KS Dąbrówki gdyż drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę za dwa  faule na Arturze Gmyrku otrzymał gracz gospodarzy. Od tego momentu Iskra przejęła inicjatywę ,a zespół Dąbrówek ograniczał się do groźnych kontrataków.Świetną okazję na zdobycie gola dla Iskry miał Sebastian Szałaj który z kilku metrów nie trafił w bramkę. Nasza drużyna grała jednak do końca i doprowadziła do wyrównania w końcówce meczu , bramkę po dośrodkowaniu Łukasza Pieniądza strzałem głową zdobył Adrian Tokarz.

Wywalczony w tak okrojonym składzie punkt dedykujemy naszemu zawodnikowi Krystianowi Stanowskiemu , który po raz trzeci odniósł poważną kontuzje kolana. Mamy jednak nadzieje , że po zabiegu Krystian bedzie jeszcze mógł cieszyć kibiców Iskry swoimi wystepami na boisku.

Dziekujemy Zarządowi Klubu Sportowego Dobrówki za okazaną pomoc i przekazanie  w  całości dochodu z  meczu na odbudowę stadionu KS ISKRA po czerwcowej powodzi. Dzięki  licznemu przybciu kibiców udało uzbierać się kwotę 610 zł.