Podział punktów w meczu za " sześć oczek"

Podział punktów  w meczu za " sześć oczek"

W niedzielę 29 kwietnia Ks Iskra na własnym stadionie podejmowała Sawę Sonina. Obie drużyny walczą o utrzymanie więc mecz ten miał duże znaczenie dla jednych jak i drugich.  Pierwsza połowa to zdecydowanie lepsza gra naszej drużyny. Po stałym fragmencie gry strzelamy bramke , której jednak nie uznał sedzia główny dopatrując sie faulu w polu karnym. Chwile później zdobywamy bramke na 1-0 a autorem gola był jeden z obrońców Sawy. Nasza drużyna dążyła do zdobycia drugiej bramki i było bisko gdyż strzał M. Makary wylądował na poprzeczce . W odpowiedzi gości w jednej z  kontr wykorzystali bład naszej defensywy i zdobyli wyrównująca brakę. Do przerwy Iskra- Sawa 1-1
Druga połowa t lepsza gra przyjezdnych czego efektem była bramka na 2-1 zdobyta przez gości. Nasza drużyna za wszelką cene dążyła do wyrówniania i ta sztuka udała nam się w  doliczonym czasie gry.  W zamieszaniu pod bramką gości najprzytomniej zachował sie Jamrozik , który zdobył bramke.

W najbliższym meczu 2 maja zmierzymy sie z  rezerwami Resovii Rzeszów.
Początek meczu o godz. 16 na stadionie Resovii.