Podział punktów w meczu ze Startem

Podział punktów  w meczu ze Startem

W III kolejce rundy wiosennej KS Iskra na własnym stadionie podejmowała Start Brzóza Stadnicka. Początek meczu to nerowowa gra obydwu dróżyn z której nic nie wynikało. Po kwadransie zaczęliśmy przejmowac inicjatywę. Swoich szans próbował J. Pawełek oraz M. Olejarz. W 35 minucie gry pierwsza na wisne bramkę dla czarno zielonych zdobył M. Trzyna. Z  rzutu rożnego dośrodkował E. Wróbel a Maciej wyprzedził stopera i wpakował piłke do bramki gości. Po zdobyciu gola nasza druzyna jeszcze bardzej przycisneła Start. Kilka minut później powinno byc 2-0 lecz Olejarz minimalnie chybił. Do przerwy wynik meczu nie uległ zmianie. Poczatek drugiej połowy należał do Iskry w 48 minucie blisko zdobycia bramki był M. Olejarz lecz i tym razem minimalnie przestrzelił. Ostatni kwadrans to nieco słabsza gra w naszym wykonaniu, co przełożyło sie na przewage gości. Po jednej z  kontr zawodnicy Startu doprowadzili do wyrównania.