Porażka na koniec rundy !

W ostatnim meczu rundy jesiennej rzeszowskiej klasy A nasza drużyna poniosła wyjazdową porażkę z drużyną LKS Wola Dalsza. Pierwsza połowa to wyrówna gra obu drużyn , swoje sytuacje mieli zarówno goście m.in strzał z rzutu wolnego który minimalnie przeleciał nad poprzeczką oraz strzał po zamieszaniu z rzutu różnego , jak i gospodarze którzy próbowali zaskoczyć naszego bramkarza strzałami głównie z dystansu,  lecz na szczęście bez powodzenia. W końcówce  1 połowy zawodnik Woli po faulu na Mateuszu Olejarzu  otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę,lecz niestety nie pomogło to naszej drużynie gdzyż w drugiej połowie grający w osłabieniu gospodarze strzelili dwie bramki a Iskra nie potrafiła stworzyć sobie żadnej dogodnej okazji na zdobycie gola. Cały mecz zakończył się zwycięstwem LKS Woli Dalszej 2-0 (0-0).