Sparing nr 6  KS ISkra- LKS Wola Dalsza 5-2
KS ISKRA - LKS Wola Dalsza 5-2
W ostatnim sparingu przed ligą zmierzyliśmy się z kandydatem do awansu drużyną LKS Wola Dalsza. Mecz rozegrany został na naturalnym boisku w Palikówce.
Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszej drużyny czego efektem było dwubramkowe prowadzenie . Bramki strzelili Gaweł oraz J. Pawełek . W drugich 45 minutach obraz gry się nie zmienił. Bramkę na 3-0 zdobył Tokarz pewnie wykorzystując rzut karny.
Chwilę później na 4-0 podwyższył J. Pawełek . W 75 minucie było już 5-0 dla naszej drużny a drugą bramkę w tym meczu zdobył Gaweł . W ostatnich 5 minutach Wola wykorzystała rozprężenie naszych szeregów defensywnych i zdobyła dwie bramki.
Cieszy dobra gra naszej drużny jednak należy pamiętać , że był to tylko mecz sparingowy. Nie popadamy w huraoptymizm i pracujemy dalej.
W najbliższym czasie przedstawimy sylwetki nowych zawodników którzy dołączą do naszej drużyny w obecnym okienku transferowym.