Sparing z Hermanem oraz Sanoczanką

Sparing z  Hermanem oraz Sanoczanką

W 6 sparingu okresu przygotowawczego  rozegranym w  niedzielę 4 marca  pokonaliśmy drużynę Hermana Hermanowa 4-1 . Bramki dla KS. Iskra strzelali M. Olejarz , J. Pawełek - 2x , F. Puzio.
Dzień później  zmierzyliśmy się z  silną drużyną ze Świętego. Sanoczanka obecnie znajduje się  w czubie i z pewnością liczyć będzie się w walce o awans do IV ligi.
Do przerwy nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Choć to nasz rywal pierwszy zdobył bramkę to na odpowiedź naszej drużyny nie trzeba było czekać długo. Do wyrównania doprowadził J. Pawełek , a  wynik do przerwy ustalił  M. Olejarz. Do przerwy mieliśmy znaczną przewagę , czego efektem było oprócz zdobytych bramek kilka 100% sytuacji bramkowych.
Druga połowa to już słabsza gra naszych zawodników.  Szansę dostali zmiennicy trener dokonał, aż 9 zmian . Sanoczanka po prostych błędach naszej defensywy zdołała zdobyć aż 4 bramki i doprowadziła do wyniku 2-5 , rozmiar porażki zmiejszył jeden  z zawodników testowanych wykorzystując sytuacje sam na sam z bramkarzem po bardzo dobrym zagraniu Kamila Olejarza. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Sanoczanki 5-3.