Sparing z Szarotką Rogóżno

Mecz rozegrany w formacie 3x30 minut. Pierwsza połowa wygrana przez KS Iskra 0-1 po bramce Józefa Pawełka. Nasz zespól zagrał bardzo agresywnie w tej częsci spotkania zaskakując przeciwnika wysokim pressingiem. W drugiej częsci gry rzut karny dla gospodarzy po zagraniu ręką Kamila Stanowskiego w polu karnym dał pierwszą bramkę gospodarzom.To wprowadziło trochę niepewności w nasze szeregi, czego efektem szybko stracona druga bramka. Po wrzucie z autu wykonywanym przez gospodarzy na wysokości naszego pola karnego Łukasz Pieniądz odbija piłkę i ta trafia przypadkowo do niepilnowanego zawodnika gospodarzy który z niewielkiej odległości strzela drugą bramkę. Po drugiej części gry wynik 2-1 dla gospodarzy. W trzeciej części gry trener próbuje wariant mniej ofensywny, co przekłada się na większą obecność zawodników z Rogóżna pod naszą bramką. Jednak to nasza drużyna zdobywa bramkę na 2-2 po szybkiej akcji i wymianie kilku podań w obrębie pola karnego. Strzelcem bramki Łukasz Pieniądz.

W meczu mieliśmy okazję zobaczyć dwóch zawodników, którzy mogą wzmocnić naszą kadrę w sezonie 2017/2018. Był to też debiut w drużynie seniorów dla naszych wychowanków Michała Potocznego, Arkadiusz Banasia i Dominika Dulkiewicza.