Zwycięstwo w Kosinie !

W 11 kolejce rzeszowskiej klasy A Iskra rozegrała spotkanie wyjazdowe z drużyną Dąb Kosina. Mecz ten odbywał się w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych przy padającym deszczu. Mecz zaczął się nie pomyśli naszej drużyny gdyż już w 8 min czerwoną kartkę otrzymał Aleksadner Szmulik. Jednak od tego momentu gra naszej drużyny wyglądała duzo lepiej co przełożyło się na 3 doskonałe sytuacje naszej drużyny , jednak niestety żadna z nich nie zakończyła się zdobyciem bramki. Do przerwy utrzymał się remis 0-0. Druga połowa zaczełą się znakomicie dla nasze drużyny najpierw w 48 min rzut karny na bramkę zamienił Łukasz Gaweł ,a w 51 min drugą bramkę zdobył Adrian Tokarz. Gospodarzy było stać w tym meczu na zdobycie jednej bramki ,głównie dzięki znakomitym interwencjom w końcówce meczu  naszego bramkarza Krzysztofa  Słupka. Było to drugie z rzędu zwycięstwo Iskry , miejmy nadzieję że ta passa zostanie podtrzymana również w następne kolejce w meczu z Pogórzem Bachórz.