Kolejny remis z Sokołem Sokołów Małopolski

W XXIV kolejce Iskra zmierzyła się na wyjeździe z Sokołem Sokołów Małopolski. Niestety jak to ostatnio bywa trener Stybak nie mógł skorzystać z wszystkich zawodników( brak  M. Leś , Ł. Pieniądz , O. Szmulik ) i na mecz wybraliśmy się w okrojonym składzie. Poczatek meczu to zdecydowana gra naszych zawodników , którzy przejęli kontrole na boisku. W 5 minucie po zamieszaniu w polu karnym obejmujemy prowadzenie. Chwile później szybka , składna akcja naszego zespołu i G. Pawełek pewnym strzałem wyprowadza naszą drużynę na dwubramkowe prowadzenie. Kolejne minuty to ciagle dobra gra Iskry. W 25 gry składna akcje na prawej stronie boiska przeprowadził M. Olejarz jednak jego strzał minimalni minął światło bramki. Chwile później dobra okazje zamrnował K. Stanowski , piłka po jego strzale również przeleciała obok słupka. W 40 minucie G. Pawełek mógł zdobyć swoja drugą bramkę w tym meczu jednak i jego strzał był minimalnie niecelny. Niestety w 43 minucie tracimy bramke z  rzutu karnego po faulu J. Jamrozika na Michale Uramie. Jedenastke na bramkę zamienił sam poszkodowany. Zdobyty gol podziałał mobilizująco na zawodników Sokoła , którzy przycisnęli pod koniec pierwszej połowy stwarzając sobie dwie dobre okazje do zdobycia bramki. Wynik nie uległ zmianie i do przerwy Iskra prowadziła 2-1.
Po zmianie stron zawodnicy Sokoła przejęli inicjatywę lecz nie mieli pomysłu na przedostanie sie przez nasza linie defensyną. W 65 minucie po dokładnej centrze piłke przyjmuje M. Uram i pewnym strzałem pokonuje A. Nieckarza tym samym zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu. Ostatnie minuty spotkania to otwarta gra obydwy zespołów jednak żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Po raz drugi w tej rundzie obie ekipy podzieliły sie punktami.