Porażka po słabej grze w Dynowie

W niedzielę 25.10.2020r. KS Iskra w mocno osłabionym składzie przegrała z Dynovią 2-0. Niestety z różnych względów w tym spotkaniu nie mogli zagrać K. Dobosz , A. Szmulik , A. Gmyrek , P. Kasznia , A. Grządziel , M. Trzyna i  J. Ledwożyw.

Początek meczu to wyrównana gra w środku pola. W 15 minucie idealną sytuację do zdobycia bramki miał Adrian Tokarz lecz w sytuacji sam na sam z  bramkarzem nie trafił w światło bramki. Po tej sytuacji to Dynovia przejęła inicjatywę czego efektem była bramka po stałym fragmencie gry. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze stworzyli jeszcze dwie dobre sytuacje do podwyższenia wyniku. DO przerwy przegrywamy 1-0. Druga połowa to znów lepsza gra zawodników z Dynowa i można by rzec , że 2-0 to najmniejszy wymiar kary dla naszej drużyny.

Niestety w  tym meczu pomimo braków kadrowych zabrakło pomysłu na grę i przede wszystkim zaangażowania niektórych zawodników. Jeden strzał na bramkę w przeciągu 45 minut to zdecydowanie za  mało by myśleć o pozytywnym wyniku.
Panowie do końca rundy na stole znajduje się jeszcze 6 punktów do zgarnięcia i tylko od nas zależy czy punkty te dopiszemy do swojego konta.
TRENING , TRENING i jeszcze raz TRENING.