Transferowa karuzela dobiegła końca

W zimowym okienku transferowym do naszej drużyny dołączyli Grzegorz Kawalec i Marcin Wojkowski .

Popularny Kefi występuje na pozycji środkowego obrońcy ,  wraca do naszej drużyny po rocznej przerwie . Poprzednim klubem Grześka był Zimowit Rzeszów. Marcin na boisku gra na pozycji napastnika , dołączył do Iskry z IV ligowej Korony Rzeszów.
Treningi wznowił również Artur Gmyrek , a  z zagranicznego wyjazdu powrocił Józef Pawełek.

Jesłi chodzi o ubytki kadrowe to jedynym zawodnikiem jaki opuścił nasze szeregi jest Krystian Stanowski, który z Jawornika przesniósł się na IV ligowe boiska i obecnie reprezentuje barwy Sokoła Kolbuszowa Dolna.

Zarówno Krystianowi jak i nowym zawodnikom KS Iskry życzymy samych udanych występów i jak największej liczby odniesionych zwycięstw w rundzie wiosennej!