Zmiana na stanowisku trenerskim

Wraz z końcem sezonu 2013/2014 trener Tomasz Stybak nie jest już trenerem ISKRY Jawornik Polski z którą pracował przez dwa sezony. Pod wodzą trenera Stybaka nasza drużyna odniosła historyczny awans do klasy "O".Niestety, nie udało nam się utrzymać w tej lidze, lecz wąska kadra ( gra głównie zawodnikami z Jawornika) i kontuzje pokrzyżowały nasze plany. Mamy nadzieje, że dwa lata spędzone w Jaworniku zaowocują i w przyszłości ISKRA znów zawita w okręgówce. Zarząd klubu pragnie serdecznie podziękować Tomaszowi za zaangażowanie w życie naszej drużyny, za pomoc w poprawieniu stanu murawy na boisku, za ogrom pracy jaką wykonał w naszej drużynie.

Dziękujemy za dobrą współpracę i życzymy dalszych sukcesów w karierze piłkarskiej i trenerskiej.

O tym kto będzie pełnił funkcję trenera ISKRY w nadchodzącym sezonie poinformujemy w kolejnym newsie.