Start Borek Stary Gospodarze

monetajp

Utworzono:

28.04.2015

Niestety w meczu wyjazdowym nie udało nam się zdobyć żadnego punktu. Jedyna bramka w meczu z Borkiem padła po stałym fragmencie gry. Rzut wolny z około 25 metrów, dośrodkowanie w pole karne i jeden z zawodników gospodarzy kieruje piłkę głową na długi słupek a ta po koźle ląduje w górnym rogu bramki strzeżonej przez Szymona. Była to bramka do szatni. W pierwszej połowie nasza ekipa również miała sytuacje do strzelenia bramki, najlepszą miał nasz pomocnik Mateusz Olejarz lecz jego uderzenie w sytuacji sam na sam z bramkarzem mija nie znacznie bramkę.
Z mojej obserwacji ten mecz był spotkaniem na remis, zarówno jedna jak i druga drużyna miały swoje sytuacji do dobycia bramki, na nasze nieszczęście to Borek wykorzystał jedną z nich. Trzeba zaznaczyć, że od 65' graliśmy w osłabieniu, po ostrym faulu na Krzysztofie Doboszu naszemu zawodnikowi puściły nerwy i jego niesportowe zachowanie w stosunku do przeciwnika musiało skończyć się karą jaką była czerwona kartka. Do końca spotkania nasza drużyna walczyła o korzystniejszy wynik lecz dobrze spisująca się defensywa Borku nie pozwoliła nam wywalczyć przynajmniej remisu w tym spotkaniu. Szkoda lecz nie możemy się załamywać przed nami jeszcze dużo spotkań, trzeba w każdym z nich walczyć o zwycięstwo a na pewno dopiszemy do naszego konta kolejne cenne punkty. Dziękujemy wszystkim kibicom za doping a zawodnikom za zaangażowanie i prosimy o więcej.