Iskra Jawornik Polski Gospodarze

monetajp

Utworzono:

05.05.2015

Najmłodszy zawodnik na boisku strzelił dwie bramki dające bardzo cenne zwycięstwo naszej ekipie.
          Pierwszego gola Józek Pawełek strzelił z około 7 metrów, wykorzystując świetne podanie Karola Jamrozika. Pewnym i mocnym strzałem z pierwszej piłki nasz pomocnik pokonuje bramkarza Pogórza. Po tej bramce wydawałoby się, że na kolejną nie będziemy musieli długo czekać. Niestety było inaczej, dalsza część pierwszej połowy nie była najlepsza w naszym wykonaniu graliśmy zbyt zachowawczo i bez większego zaangażowania. Pogórze wykorzystało momenty słabszej gry i braku koncentracji wyprowadzając kilka dobrych akcji, najlepszą nasi przeciwnicy zmarnowali gdy po strzale praktycznie z dwóch metrów zawodnik Husowa trafia w naszego obrońcę stojącego na linii bramkowej.
          Na drugą część spotkania wychodzimy zmotywowani i z większą ochotą do gry, zaczynamy przeważać na boisku czego efektem jest drugie trafienie Józka Pawełka, który po indywidualnej akcji praktycznie z zerowego kąta pokonuje golkipera Pogórza. Do końca spotkania kontrolujemy przebieg gry, szkoda tylko, że nie udało nam się podwyższyć wyniku. Mimo dość dobrej gry musimy przyznać, że gdyby Husów wykorzystał którąś z sytuacji jaką sobie stworzył mecz mógłby wyglądać całkiem inaczej. Zwycięstwo cieszy lecz musimy przed kolejnym spotkaniem poprawić kilka mankamentów.