Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Iskra Jawornik Polski

monetajp

Utworzono:

04.04.2016

Remisem zakończył się bardzo ważny mecz inaugurujący rundę wiosenną sezonu 2015/2016. Spotkanie było wyrównane jeśli chodzi o posiadanie piłki i walki w środku pola, lecz to gospodarze stworzyli sobie więcej sytuacji do zdobycia gola, możemy powiedzieć nawet o stu procentowych sytuacjach. Dzięki bardzo dobrej dyspozycji naszego bramkarza oraz sprzyjającemu szczęściu udało nam się obronić przed utratą gola. Oczywiście nasza ekipa również kilkakrotnie mogła pokusić się o objęcie prowadzenia lecz nie potrafiliśmy wykończyć naszych akcji. Najlepszą sytuację miał nasz napastnik który po otrzymaniu podania od naszego skrzydłowego w sytuacji sam na sam nie czysto uderzył futbolówkę i ta minimalnie minęła bramkę Orła. Było to bardzo ważne spotkanie i można powiedzieć, że ten zdobyty jeden punkt jest ważniejszy niż niektóre trzy zdobyte w innych spotkaniach. Dziękujemy licznie przybyłym kibicom za świetny doping, zawodnicy mogli czuć się jak u siebie i na pewno przy tak licznej publiczności na meczach wyjazdowych gra się dużo lepiej. Pozdrawiamy i zapraszamy za tydzień na mecz z Tatyną na stadion do Dylągówki o godz. 12.00.