Derby dla Iskry !

W  dniu 20 września Iskra rozegrała mecz derbowy z zespołem LKS Tarnawka. Nasza drużyna wygrała to spotkanie 1-0 (0-0).  W pierwszej połowie poza strzałem Łukasza Gawła  oraz niewykorzystaną sytuacją sam na sam Adriana Tokarza działo się nie wiele , gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla naszej drużyny ,która po strzale naszego trenera Ł. Gawła w 51min.  objęła prowadzenie. Drużyna z Tarnawki co prawda po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdobyła bramkę , lecz sędzia  słusznie nie uznał bramki gdyż jeden z zawodników gości był na pozycji spalonej. do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i drużyna z Jawornika po serii przegranych zdobyła w końcu upragnione 3 punkty.

Iskra Jawornik Polski - LKS Tarnawka  1-0 (0-0) , 51'  Łukasz Gaweł