Remis w Albigowej !

W  9 kolejce rzeszowskiej klasy A  Iskra rozegrała spotkanie  z drużyną Arka Albigowa. Pierwsza połowa to nieśmiałe próby ataków z obu stron , groźniejsze akcje przeprowadzała drużyna gospodarzy która kilkukrotnie próbowała zaskoczyć naszego bramkarza strzałami zza pola karnego. Druga połowa bardzo dobrze zaczęła się dla drużyny Arki  , która bo bardzo ładniej akcji i strzale z pola karnego objęła prowadzenie. Iskra doprowadziła do remisu w 86 min , po zamieszaniu w polu karnym i dobitce Adriana Tokarza. Pomimo kilku groźnych ataków gości wynik spotkania nie uległ już zmianie i Iskra zremisowała w tym spotkaniu 1-1 (0-0).

Arka Albigowa - Iskra Jawornik Polski 1-1 (0-0)  51' Dawid Sowa  - 86' Adrian Tokarz