Grodziszczanka - Iskra 2-0 !

Grodziszczanka - Iskra  2-0 !

W sobotę 29 sierpnia o godz.16  w nasz zespół rozegrał kolejne spotkanie ligowe.Tym razem przeciwnikiem Iskry była Grodziszczanka Grodzisko Dolne . Niestety nasza drużyna uległa gospodarzom 2-0 . Grodziszczanka na prowadzenie wyszła już w 9 minucie meczu , zawodnik gospodarzy zdecydował się na strzał zza pola karnego i piłka po rykoszecie od jednego z naszych zawodników znalazła drogę do bramki. Drugą bramkę zespół z Grodziska zdobył w 21 minucie meczu. W 1 połowie gospodarze mieli jeszcze kilka dogodnych szans na podwyższenie wyniku lecz bardzo dobrze w bramce Iskry spisywał się K. Słupek. Druga połowa to śmielsze ataki naszej drużyny, po jednym z rzutów wolnych Iskra zdobyła bramkę lecz niestety sędzia liniowy pokazał niesłusznie zresztą pozycję spaloną jednego z naszych graczy, następnie doskonałą szansę zmarnował A.Tokarz gdy piłka po jego strzale głową przeleciała nad poprzeczką bramki gospodarzy. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Grodziszczanka Grodzisko Dolne -Iskra Jawornik Polski 2-0 (2-0)