Porażka z liderem !

W 6 kolejce Iskra udała się na spotkanie wyjazdowe do Trzebosi gdzie rozegrała mecz z miejscową Zorzą. Gospodarze jak na lidera przystało nie pozostawili naszej drużynie złudzeń kto walczy o awans ,a kto o spokojne utrzymanie w rzeszowskiej A -klasie. Drużyna Trzebosi od początku przejęła inicjatywę na boisku i raz po raz oddawała groźne strzały na naszą bramkę w której świetnie po raz kolejny spisywał się K. Słupek. Niestety koniec pierwszej jak i początek drugiej połowy nie był udany dla naszych zawodników , najpierw w 43 min. stracili gola do szatni ,a następnie na początku drugiej połowy stracili kolejną bramkę. Iskra odpowiedziała bramką w 78 min, którą strzelił Ł. Gaweł  ,lecz  ostatnie słowo należało do gospodarzy którzy dorzucili jeszcze dwie bramki kolejno w 82 i 91 min. Całe spotkanie zakończyło się pewną wygraną gospodarzy 4-1 (1-0).