KS Iskra- Las Zalesie 2-0

W 3 sparingu przed rundą wiosenną KS Iskra wygrała z Lasem Zalesie 2-0. Pierwotnie mieliśmy zagrać  z drużyną Halo Hyżne lecz wobec braków kadrowych naszych niedoszłych przeciwników zagralismy na Stadionie Miejskim w Rzeszowie z Lasem Zalesie. Pierwsza połowa to dominacja naszej drużyny udokumentowana tylko jedną bramką , której autorem był Mateusz Olejarz. W drugiej połowie na boisku pojawiło się aż 9 zmienników w  naszej drużynie. Wynik meczu pięknym strzałem ustalił wracający do drużyny Józef Pawełek

KS Iskra;
A. Nieckarz , Ł. Pieniądz , Testowany I , A. Piejko , Testowany II , M. Trzyna , M. Lubas , M. Bednarz , M. Kryczyk , M. Olejarz , E. Wróbel.   Na zmiany Piejko, K. Jamrozik , J. Pawełek , K. OLejarz , S. Szałaj , Testowany III , K. Warchoł , K. Stanowski , M. Dzimira.
Z powodu kontuzji i chorób nie zagrali. J. Jamrozik , A. Gmyrek , M. Potoczny , Testowany IV , Litwin

W poprzednich Sparingach nasza drużyna  wygrała z Sanovia Lesko 2-1 oraz przegrała z Gacovią Gać w takim samym stosunku.