Herman - Iskra 2-2

W kolejnym sparingu przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną KS Iskra zremisowała na wyjeździe z Hermanem Hermanowa 2-2. Początek spotkania to dobra gra gospodarzy prowadzonych przez byłego zawodnika naszej drużyny Mariusza Lesia udokumentowana bramką już w  5 minucie gry. Chwilę później mogło być 2-0 lecz napastnik Hermana zdobył bramkę z pozycji spalonej. Po słabszym początku spotkania to nasza drużyna przejęła inicjatywę kilka razy zagrażając bramce gospodarzy. Do wyrównania doprowadził M. Kryczyk. Do przerwy wynik meczu nie uległ zmianie. Po przerwie  naszej drużynie doszło do sześciu zmian. Mecz stał się barzdziej wyrównany . Kwadrans przed końcem spotkania Herman ponownie objął prowadzenie. Na odpowiedz naszej druzyny czekalismy zaledwie kilka minut a autorem wyrównującej bramki był K. Warchoł wykorzystując sytuację sam na sam z  bramkarzem. W 89 minucie meczu zwycięską bramkę dla naszej drużyny mógł zdobyć M. Bednarz lecz bramkarz obronił strzał z  rzutu karnego.

KS Iskra; Nieckarz , Pieniądz , Piejko , Gmyrek , Bednarz , Kryczyk , Trzyna , Lubas , Olejarz , Pawełek , Wróbel

Na zmiany; K. Olejarz , Potoczny , Ł. Piejko , Dzimira , Testowany I , Warchoł , Szałaj.