KS ISKRA - Wisłok Czarna 0-2

Niestety w pierwszym meczu rundy wiosennej KS Iskra przegrała na własnym boisku z liderem 0-2.

Poczatek meczu to lepsza gra przyjezdnych , jednak żadna z akcji nie zagroziła poważanie naszej bramce.

Po kwadransie gry  mecz się wyrównał i gra toczyła sie głównie w środkowej części boiska. W 24 minucie gry jeden z zawodników Wisloka doskonale dośrodkował w pole karne i Dawid Czaja otworzył wynik spotkania. Kilka chwil później powinno być 1-1 lecz doskonale okazji nie wykorzystał M. Trzyna. Do przerwy wynik meczu nie ulegl zmianie. Po przerwie prosty błąd naszego zawodnika wykorzystał Bąba nie dając szans Nieckarzowi na skuteczna interwencje zdobył bramkę na 2-0. Pomimo dwóch bramek straty do końca meczu nasza druzyna próbowała odwrócić losy meczu jednoczesnie narażając się na groźne kontry ze strony gości. Pomimo kilku okazji obydwu drużyn wynik meczu sie nie zmienil i to przyjezdniz  Czarnej cieszyli się ze zwycięstwa po końcowym gwizku sędziego.