Minimalna porażka z Szarotką

Niestety drugi mecz rundy wiosennej w wykonaniu naszej drużyny nie był zbyt udany. Po wyrównanym meczu przegralismy na wyjeździe z Szarotką Rogóżno.

Poczatek pierwszej połowy nalezał do gospodarzy , którzyz  animuszem ruszyli do ataków na nasza bramke , lecz dobrze dysponowana linia defensywna Iskry nie pozwoliła zawodnikom Szarotki na stworzenie klarownej sytuacji bramkowej.
 Groźna sytuacja z 35 inuty gry mogła przynieść gospodarzom bramke lecz piłka po ładnym strzale zatrzymała sie na słupku. Do przerwy wynik meczu nie ulegl zmianie i obie drużyny zeszły na przerwę z niedosytem.
W drugiej połowie zawodnicy Szarotki stwarzali zagrożenie pod nasza bramka jedynie po stałych fragmentach gry i dalekich wrzutach z autu. Po jednejz  tych sytuacji w 65 minucie Szarotka objeła prowadzenie. Niepilnowany zawodnik z Rogóżna zdobył bramke dla gospodarzy.

Po stracie bramki nasi zawodnicy ruszyli do ataku i odrabiania strat. Doskonala sytuacje miał M. Olejarz , który przegral pojedynek sam na sam z bramkarzem . Do wyrównania mógł doprowadzic rownież A. Gmyrek , lecz jego strzałz  80 minuty zatrzymal się na słupku. Szarotka zdołała utrzymać jednobramkowe prowadzenie i dopisała 3 punkty do swojego dorobku punktowego.