Pierwsze sparingi na minus

W sobote 1 lutego nasza drużyna rozegrała sparing z występującym w klasie "O" Rzeszów KS Zaczernie. Nasza gra dobrze wygladała do 40 minuty. Niestety dwa proste błedy w ostatnich minutach sprawiły , że do przerwy nasz przeciwnik prodził 3-0. W drugiej połowie trener wymienil niemal całą jedenastkę. Wynik meczu 9-0 dla ekipy z  Zaczernia.

W drugim sparingu rozegranym w  niedzielę 2 lutego lepszy okazał sie Grom Handzlówka wygrywając 3-0. Warto wspomnieć , że zagraliśmy w okrojonym składzie i eksperymentalnym ustawieniu. Pomimo braków kadrowych nasza gra wyglądała dobrze. Proadziliśmy gre jednak w trudnych warunkach ( murawa, wiatr) ciężko było sforsować zaparkowany autobus przed bramką Gromu. Przeciwnik nastawił się na kontry zdobywając 3 bramki.

Kolejny sparing rozegramy w Bachórzu z drużyną Pogórza.