Pogorze i Sawa pokonane z RKS Rzeszów na remis

W ostatnim tygodniu rozegralismy 3 gry kontrolne.

Pogórze Bachórz -  KS ISKRA 2-3

Pierwszym sparingpartnerem Iskry był nasz ligowy przeciwnik Pogórze Bachórz. Mecz zostal rozegrany w Bachórzu na naturalnej nawierzchni. Pierwsza polowa to dominacja naszej druzyny. Bramki strzelali Gaweł oraz Stanowski.W drugiej połowie trener dokonał kilku roszad w składzie. DO glosu doszli gospodarze zdobywajac dwie bramki. Wynik meczu ustalił Szałaj i to nasza druzyna mogła cieszyć się ze zwycięstwa.

RKS Rzeszow- KS ISKRA 2-2

W kolejnym meczu rozegranym na sztucznym boisku Stali w  Rzeszowie zmierzylismy się z RKS Rzeszów. Choć to nasza drużyna prowadzila gre i miała kilkanascie dogodnych sytuacji bramkowych osatecznie mecz zakończył sie podziałem punktów. Bramki strzelali Stanowski Krystian oraz Olejarz Kamil.

KS ISKRA- Sawa Sonina 2-1

W sobotę 15 lutego na sztucznym boisku w  Nowej Wsi zagraliśmy z zajmującą drugie miejsce w  rzeszowskiej okregówce Sawą Sonina. Poczatek meczu to doskonała okazja na wyjście na prowadzenie naszej drużyny lecz doskonałej sytuacji nie wykorzystali Olejarz Mateusz i Tokarz Adrian. Później zarysowała się optyczna przewaga Sawy lecz nic z niej nie wynikało. W 30 minucie po kontrze bramke na 1-0  zdobył Tokarz.
Druga połowa to niewykorzystane sytuacje jednych i drugich. Na 2-0 w 63 minucie podwyższył Tokarz. Sawa zdolała strzelić bramke honorowa  w 88 miucie meczu.