Prace przy boisku

Od początku kwietnia 2019 na boisku w Jaworniku Polskim prowadzone były prace przy renowacji murawy boiska. Nawierzchnia była nakłuwana specjalnym urządzeniem. Dosiano trawę, wysiano nawóz oraz pokryto całą powierzchnię boiska warstwą piasku. Dziękujemy Panu Jackowi Choma, właścicielowi Zakładu Stolarskiego za udostępnienie ładowarki, Panu Arturowi Gmyrek z firmy Gmyrex za oddelegowanie dwóch pracowników do pomocy oraz Urzędowi Gminy Jawornik Polski za zakup materiałów. W pracach brali udział członkowie, wierni kibice i sympatycy klubu: Eugeniusz Świst, Stanisław Szmulik, Władysław Jamrozik, Władysław Drozdowicz, Wacław Chrzan, Jerzy Pawełek, Józef Pawełek, Kamil Stanowski, Wacław Szmulik i Marek Makarski. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Powiązana galeria: