Victoria Ocieka- KS Iskra 0-2

W niedzielę 17 marca nasza drużyna rozegrała przedostatni sparing przed rundą wiosenną. Przeciwnikiem Iskry był występujący w debickiej klasie okręgowej zespół Victorii Ocieka. Początek meczu to groźna akcja miejscowych zakończona niecelnym strzałem. Wraz z upływem czasu gra się wyrównala , zarowno jedni jak i drudzy szukali swoich szans na zdobycie gola. Od 30 minuty gry KS Iskra przejęła inicjatywę lecz do przerwy wynik meczu nie uległ zmianie.
Po zmianie stron składną akcje naszej drużyny próbował zakończyć Kamil Stanowski lecz bramkarz zdolał obronnić jego strzał- wobec dobitki Mateusza Olejarza był jednak bezradny i to nasza drużyna objęła prowadzenie. Pięć minut później "rodzinna" akcja , którą ropoczął Kamil Olejarz została zmieniona na bramkę a jej autorem ponownie był M. Olejarz. W drugiej połowie na boisku zdecydowanie lepiej radzili sobie nasi zawodnicy lecz wynik meczu nie uległ zmianie.

KS Iskra;

Nieckarz , Bednarz , Gmyrek ,A. Piejko , Pieniądz , Jamrozik , Trzyna , Kryczyk , M Olejarz , Wróbel , Pawełek

Na zmiany;Testowany I , Testowany II , Szałaj , Dzimira , K. Olejarz , Ł. Piejko , Stanowski , Potoczny ,